Lech Fire Festiwal, czyli wystrzałowa Ustka

Lech Fire Festiwal, czyli wystrzałowa Ustka

Ustka słynie z wielu atrakcji, przepięknych widoków oraz gwarancji tego, iż na wypoczynku w tym mieście z pewnością nie będziemy się nudzili. Jednakże raz w roku odbywa się w niej wyjątkowe wydarzenie, któremu warto się zdecydowanie dokładniej przyjrzeć. Mowa o "Lech Fire Festiwal", czyli najstarszym i najbardziej znanym festiwalu sztucznych ogni, w trakcie którego mamy okazję zobaczyć pokazy prezentowane przez najlepsze firmy pirotechniczne. W czasie tej imprezy do Ustki ściągają tysiące ludzi w celu podziwiania profesjonalnych spektakli światła i dźwięku. Czy warto się na niego wybrać ? Bez wątpienia.

Lech Fire Festiwal, odbywający się w porcie i promenadzie w Ustce, dostarcza nam niesamowitych wrażeń oraz przeżyć. Największych starań dokładają dla nas najlepsze na rynku firmy. Pokazy sztucznych ogni zawsze poprzedzane są koncertami polskich zespołów muzycznych. Impreza trwa zazwyczaj kilka dni, z których każdy kończy się zapierającymi dech w piersiach pokazami pirotechnicznymi. Festiwal posiada formułę konkursową – pokazy oceniane są przez wybrane jury, na końcu zostają ogłoszone wyniki oraz następuje uroczyste wręczenie pucharów na scenie. W trakcie Lech Fire Festiwalu dostępne są dla nas bezpłatne parkingi oraz wiele punktów medycznych.

W trakcie tego spektakularnego wydarzenia warto postarać się o nocleg (tutaj) w pobliżu. Bez problemu znajdziemy wygodne pokoje z widokiem na port i promenadę w Ustce. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: "nocleg Ustka", a otrzymamy sporo wyników oferowanych przez miasto noclegów. Pragniemy większych wygód? Służyć nam będą luksusowe apartamenty dostępne w pobliżu. Jeśli więc z jakichś nieplanowanych przyczyn będziemy musieli wrócić do miejsca noclegu przed zakończeniem imprezy czy też samych pokazów, nie stracimy wszystkiego, a nawet większość zachowamy. Aby jednak mieć taką możliwość warto postarać się o miejsca w hotelach dosyć wcześnie, ze względu na spore zainteresowanie imprezą.


2 thoughts on “Lech Fire Festiwal, czyli wystrzałowa Ustka

Dodaj komentarz